top of page

Akademik Tercüme

Akademik çalışmalarınızda sizin yanınızdayız...

Akademik çeviriler yalnızca okul projelerinden veya üniversite eğitimine ilişkin çevirilerden ibaret olmayıp bunun yanı sıra eğitim-öğretim alanındaki her türlü idari belgenin yeminli çevirisini de kapsayan geniş bir yelpazeyi meydana getirmektedir. 

 

250'den fazla dilde konusunda uzman çevirmenlerimiz tarafından birçok farklı kombinasyonda akademik çeviri hizmeti veriyoruz.

Akademik çeviriler birçok bilim dalına göre tür bakımından yüksek oranda çeşitlilik göstermekte olup aynı zamanda dil bilimi hakkında yazılmış kitapların çevirilerini de içermektedir.

 

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun olarak tercümeyi üstlenecek her tercümanın söz konusu tercümenin gerektirdiği hususi terminolojiye hâkim ve dolayısıyla da alanında uzmanlık sahibi bir tercüman olmasına çok dikkat ediyoruz.

 

Yeminli tercümanlarımız vasıtasıyla master projelerinden doktora tezlerine, akademik sunum veya çeşitli konulardaki akademik nitelikli araştırmalardan akademi dünyasının bürokratik nitelikli belgelerine kadar uzanan geniş bir yelpazede birçok dilde tercüme hizmeti sunuyoruz.   

bottom of page