top of page

Almanca Yeminli Tercüme

Ekonomik yönden Avrupa Birliğinin en önemli 15 üyesinden biri olma özelliğine sahipken, birliğin ticari dili de yine Almancadır. Ekonomi dışında örnek verecek olursak, Nobel ödülleri istatistiklerine bakıldığında da ödül almış birçok ismin Alman üniversitelerinden mezun olduğu, edebiyat alanında 9 Alman ve Barış ödülleri alanında ise 7 Alman’ın ödüle layık görüldüğü bilinmektedir.

 

Dünyadaki en güçlü ekonomik altyapıya sahip ülkelerden biri olan Almanya, çok geniş bir ticaret hacmine sahiptir. Tüm bu özelliklerine bakıldığında Almanca konuşabilmek ve Almanca dilini anlayabilmek bir insana çok sayıda katma değer katacaktır. Tabii Almanca bilmemek ülkenin avantajlarından nasiplenememek anlamına gelmiyor. Bu noktada devreye giren Tele World Dil Hizmetleri'nin Almanca tercümanları ihtiyaç duyulan her alanda profesyonel bir Almanca çeviri hizmeti veriyor.

Almanca Yeminli Tercüme Bürosu olarak, yılların getirdiği deneyim ile ihtiyacı duyulan her konuda ve her dalda çeviri hizmetleri sunuyoruz. Size gerekli olan yazılı evraklarınızı Almanca dilinde yeminli tercümana onaylatmaksa ekibimizde bulunan yeminli tercüman kadromuzla bu noktada da ihtiyacınıza cevap verebiliyoruz. Sadece Almanca sözlü tercüme istiyorum diyorsanız yine taleplerinize en hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılık verebiliyoruz.

 

Almanca dilinde yazılı tercüme hizmeti verdiğimiz belgelere örnek verecek olursak; Almanca konsolosluk yazışmaları tercümesi, Almanca Ardıl Tercüme, Almanca Simultane Tercüme, Almanca Diploma Tercümesi, Almanca Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Almanca Sağlık Raporu Tercümesi gibi gerekli olan tüm yazışmalarınızda ve Almanca sözlü tercüme taleplerinizde Teleworld Dil Hizmetleri yeminli tercüme bürosu olarak yanınızdayız.

bottom of page