top of page

Arapça Yeminli Tercüme

Sami dil ailesinin en çok konuşulan ilk dili olması yine Müslümanların kutsal kitabı olan Kuran’ın indiriliş dili olma özelliği, bununla beraber İslamiyet’in yayılışından bu yana çok geniş bir coğrafyaya yayılmış olması gibi özellikleri, Arapça dilini dünya üzerinde en çok konuşulan altıncı dili yapmıştır. 

Bu önemine binaen, Arap dili yüksek konseyi üyeleri tarafından Arap liderlerine yakın zamanda yapılan bir çağrıda, “uluslararası toplantı ve ziyaretlerde” ana dilleri olan Arapça dilini kullanmalarının, kendilerini çok daha iyi ifade edebilmelerini sağlayacağını ve böylelikle yanlış anlaşılmalardan da kurtulacaklarını bildirdi. Söylemek istediklerini diğer tüm dillere profesyonelce tercüme edecek, işin uzmanı olan çevirmenlerce hedeflenen tüm dillere hitap etmelerinin çok daha sağlıklı olacağı da önemle vurgulandı.

Tele World Dil Hizmetleri yeminli tercüme bürosu İskenderun'un geniş tercüman kadrosunda yer alan Arapça tercümanlarımız, tüm deneyim ve dil becerilerini sizler için kullanıyor ve memnuniyetinizi garanti ediyor.

 

Arapça yazılı tercüme kapsamında ihtiyaç duyulabilen Arapça yeminli tercüman ihtiyacına da cevap verebilen büromuz, Arapça resmi belge çevirisi, Arapça sağlık raporu tercümesi, Arapça nüfus cüzdanı tercümesi, Arapça pasaport tercümesi, Arapça proje tercümesi ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü Arapça yazılı belge tercümelerinde, özenle yapılmış çeviri hizmetleri sunmaktadır.

 

Simultane ve Ardıl Tercüme gibi Arapça sözlü tercüme taleplerine de cevap verebilen Tele World Dil Hizmetleri yeminli tercüme bürosunun diğer tüm çeviri hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve Arapça tercüme fiyatlarını öğrenmek için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page