top of page

Fransızca Yeminli Tercüme

Avrupa Birliğinin verilerine göre İngilizce ve Almanca’dan sonra dünya genelinde birlik içinde konuşulan 3. dil olma özelliği de taşıyan Fransızca, başta Fransa, İsviçre, Belçika, Kanada, Afrika, Lüksemburg ve Monako’da resmi dil olarak konuşuluyor.

Fransızca, Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosunun en yoğun tercüme hizmeti verdiği dillerden birisidir. Geniş Fransızca tercüman ekibimiz sayesinde gelen tüm çeviri taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebiliyor ve sunduğumuz cazip fiyatlarla da rakiplerimizin her zaman bir adım önüne geçiyoruz.

Fransızca yazılı tercüme, Fransızca yeminli tercüme ve Fransızca sözlü tercüme gibi en sık ihtiyaç duyulan tercüme taleplerinin dışında Fransızcadan tüm dünya dillerine, diğer dillerden de Fransızcaya çeviri hizmeti verdiğimiz hizmet kalemlerimiz şöyledir;

Fransızca Deşifre İşlemleri: Multimedya Deşifre, Hukuki Deşifre, Akademik Deşifre, Tıbbi Deşifre, Teknik Deşifre, Kurumsal Deşifre, vb.

Fransızca Rehberlik Hizmeti: Fuar Rehberliği, Gezi Rehberliği, Heyet Rehberliği, İş Görüşmeleri Rehberliği, vb.

Fransızca Katalog-Broşür Dizaynları: Kitap Kapak Tasarımı, Broşür Tasarımı, Dergi Tasarımı, Antetli Kâğıt Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, vb.

Fransızca Danışmanlık Hizmeti: Eğitim Danışmanlığı, Kurs Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığı, Dış Ticaret Danışmanlığı, vb.

Sadece bir kısmından söz ettiğimiz geniş hizmet yelpazemiz sayesinde, piyasada doğan tüm Fransızca çeviri ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Güvenilir bir Fransızca tercüme bürosu arıyorsanız ve bunula beraber zaman ve bütçe tasarrufu yapmak istiyorsanız, Tele World Dil Hizmetleri İskenderun Yeminli Tercüme Bürosunun uzman ekibine güvenebilir ve işinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ya da biz sizi arayalım formunu doldurarak müşteri temsilcimizin size dönmesini isteyebilirsiniz. Fransızca tercüme fiyatlarını öğrenmek için ise fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page