top of page

TELE WORLD

DİL HİZMETLERİ

Neler Yapıyoruz??

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun, aralarında çok uluslu büyük şirketlerin, bireysel müşterilerin, müzelerin, belediyelerin ve uluslararası fuarların da bulunduğu bir müşteri yelpazesine yönelik olarak tüm dünyada çapında dil hizmetleri sunan bir şirkettir.

 

Bu hizmetlerimizin arasında yeminli tercüme, sözlü tercüme, altyazı çevirisi ve montajı, çeviri kontrol ve metin yerleştirme de bulunmaktadır. Tüm dünyada 250'den fazla dilde hizmetlerimizi sunduğumuz şirketimiz İspanya, Almanya ve Türkiye’deki şubeleri üzerinden hizmet vermektedir.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

250’yi aşkın dilde ana dil hizmetleri tedarikçiniz olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz ve günümüzün global dünyası arasında köprü vazifesi görmekten mutluluk duyuyoruz. 

Yazılı tercüme, simultane çeviri, metin düzeltmeleri, metin yerleştirme ve altyazı hizmetlerimiz vasıtasıyla yüksek kaliteli profesyonel bir iletişimi mümkün kılıyoruz.

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN dil hizmetlerini en hızlı, en etkili ve en profesyonel bir şekilde sunuyoruz. İskenderun, Barselona ve Berlin şubemiz üzerinden müşterilerimizin taleplerine en etkili biçimde yanıtlar sunuyoruz. 

Türkiye dahilinde, alanında uzman yeminli tercümanlarımız, sözlü tercümanlarımız, altyazı uzmanlarımız ile yeminli tercüme, sözlü tercüme, altyazı tercümesi ve yerleştirme işlemi, lokalizasyon ve seslendirme hizmetlerini başta İskenderun olmak üzere, Antakya, Dörtyol, Payas, Karaağaç, Samandağ, Kilis, Reyhanlı, Mersin, Adana, Antalya, Urfa, Maraş, Diyarbakır, Antep, Bitlis, Bingöl, Osmaniye Adıyaman, Kars, Erzurum, Van, Hakkari, Tunceli, Batman, Siirt, Muş, Ağrı, Bingöl, Iğdır, Ardahan, Elazığ, Malatya, Erzincan, Bayburt, Rize, Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Malatya, Sivas, Ordu, Tokat, Samsun, Amasya, Yozgat, Kayseri, Niğde, Karaman, Konya, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Çorum, Sinop, Kastamonu, Çankırı, Bolu, Düzce, Zonguldak, Ankara, Antalya, Isparta, Burdur, Denizli, Uşak, Kütahya, İzmir, Manisa, Balıkesir, Muğla, Aydın, Bursa, Çanakkale ve daha bir çok il ve ilçeye sunmaktadır.

¿Neler yaptığımız hakkında daha fazlasını bilmek istiyor musunuz?
Bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan durma, iletişime geç.

Müşterilerimiz üyelerimiz gibidir,

o yüzden her müşterimizi dikkatlice seçiyoruz:

bottom of page