top of page

Hollandaca Yeminli Tercüme

Gemicilik, balıkçılık, ticaret ve bankacılık Hollanda ekonomisinin güçlenmesine katkı sağlayan en önemli sektörlerindendir. Meşruti monarşi ile yönetilen Hollanda Krallığı güçlü ekonomisinin yanı sıra futbol, turizm gibi alanlarda da adından bahsedilen bir ülkedir.

1988 yılında Avrupa Futbol Şampiyonasında şampiyon olan Hollanda Milli Futbol Takımının yıldız oyuncularından olan Ruud Gullit ve attığı 5 gol ile şampiyonanın gol kralı olan Marco Van Basten Hollanda’nın dünyaya tanıtımında çok etkili isimlerden ikisidir.

Dünya üzerinde bu kadar popüler olan Hollanda’nın resmi dili Hollandacadır ve dünya üzerinde 24 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

Ticari yazışmalarda çok ihtiyaç duyulan Hollandaca yazılı tercüme ihtiyaçlarınızda da Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun kalitesinden vazgeçemeyeceksiniz. 

Hollandaca Ticari tercümenin yanı sıra, teknik, akademik, tıbbi, hukuki tercüme türleri ile de sizlerin yanında yer alan Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu; ticari yazışmalarınız, fiyat teklifleri, iş sözleşmeleri, faaliyet belgesi, vize, dilekçe, diploma, çalışma izni, oturum izni, karne, Evlilik cüzdanı, pasaport, öğrenim belgesi vb. tüm yazılı evrakların Hollandaca çeviri hizmetlerini de vermektedir.

Hollandaca Yeminli Tercüman kadrosu ile yazılı belgelerinizde yeminli tercüme yapabilen şirketimiz iş seyahatlerinizde sizlere refakat hizmeti ile birlikte Hollandaca Sözlü Çeviri hizmetini de birlikte sunmaktadır.

Fuar, iş gezisi, eğitim, seminer gibi iş seyahatlerinde çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen Hollandaca sözlü tercüme ve refakat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizdeki canlı online destek hattımızdan bize ulaşarak sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Hollandaca Tercüme Bürosu Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu Hollandaca tercüman kadrosunda sadece uzman, eğitimli ve tecrübeli Hollandaca Yeminli Tercümanlar barındırmaktadır. Tercüme hizmetinin ticari faaliyetlerinizdeki öneminin farkında olan Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu müşterilerinin memnuniyetini birinci sırada tutmaktadır.

Hollandaca Tercüme Fiyat Teklifi talepleriniz için web sitemizdeki teklif isteme formunu da kullanabilirsiniz.

bottom of page