top of page

İngilizce Yeminli Tercüme

Küresel boyutta geçerliliği olan, uluslararası boyutta iletişimin ortak dili olarak tanımlayabileceğimiz İngilizce dili birçok ülkede ana dil veya resmi ikinci dil olarak kullanılmaktadır. İngilizce; İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya gibi ülkelerde resmi ana dil olarak kullanılırken Pakistan’da UrducaHindistan’da Hintçe ve İrlanda’da İrlanda Galecesi ile birlikte ikinci resmi dil olarak kullanılmaktadır.

 

Dünyanın ortak dili haline gelmiş İngilizce dilinde Yazılı Tercüme, Sözlü Tercüme ve Refakat hizmetleriyle daima rakiplerinin bir adım önünde ve müşterilerinin menfaatini ön planda tutarak müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun'da, her biri kendi alanında profesyonel İngilizce Tercümanlar ve İngilizce Yeminli Tercümanlarla çalışmaktadır.

Hem hedef dile hem de kaynak dile hâkim tercümanlardan oluşan uzman bir ekibe sahip Tele World Dil Hizmetleri İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu birçok türde İngilizce Yeminli Tercüme hizmeti vermektedir; Akademik Tercüme, Kitap Tercümesi, Kişisel Tercüme, Katalog Tercümesi, Web Sitesi Tercümesi, Katalog Tercüme, Tıbbi Medikal Çeviri, Tele Tercüme, Reklam Tercüme, Hukuki Tercüme vb.

İstendiğinde İngilizce Yeminli Tercüme hizmeti verebildiğimiz yazılı İngilizce tercüme hizmetlerimiz kapsamında birçok evrak için İngilizceden tüm dünya dillerine ve tüm dünya dillerinden İngilizceye çeviri hizmetleri vermekteyiz.

 

Bu evraklardan bazılarını; Faaliyet Raporu, Diploma, İş anlaşmaları, sözleşmeler, Bayi Sözleşmesi, Fiyat Teklifi, Başvuru dilekçesi, okul başvuru formu, öz geçmiş, broşür, kullanım kılavuzu vb. sayabiliriz.

İngilizce Tercüme Fiyatlarımızı öğrenmek için internet sitemiz üzerinden online canlı destek hattımız aracılığıyla bize ulaşarak en kısa zamanda bilgi alabileceğiniz gibi yine web sitemizde yer alan İngilizce Tercüme Fiyat Teklifi isteme formu üzerinden de talepte bulunabilirsiniz.

 

İngilizce tercüme ile ilgili her türlü sorunuz için internet sitemizdeki iletişim formun da kullanabilirsiniz.

bottom of page