top of page

İtalyanca Yeminli Tercüme

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri olan İtalya, uygun iklimi ve zengin tarım ürünleri sayesinde, Akdeniz kültürünün en iyi ve en meşhur mutfağı olma özelliğiyle anılır. İtalyan mutfağı dendiğinde herkesin aklına ilk gelen makarna ve pizza olsa da, et yemekleri, zeytinyağı ve yemek çeşitleri, parmesan peyniri, parma jambonu, her biri birbirinden leziz hamur işleri ve özel buğdaydan üretilen ekmekleri de ülkenin vazgeçilmez lezzetleri arasında.

Dünyaca bir üne sahip olan İtalyan mutfağı, ülkeye gelen turistlerin de en çok ilgisini çeken ve oluşturdukları İtalya’da yapılması gerekenler listesinde baş sırayı çeken bir öneme sahiptir.

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu olarak, dünya dillerinde sınır tanımayan tercüme hizmetlerimizin yanı sıra turist rehberliği ve refakat çevirisi gibi zengin hizmet çeşitliliğimizle İtalya’da da siz değerli müşterilerimizin daima yanında yer almaktan keyif duyuyoruz.

Standart hizmetlerimiz arasında yer alan İtalyanca sözlü tercüme, İtalyanca yazılı ve yeminli tercüme türlerinde en uygun fiyat, zamanında ve hızlı teslimat gibi bağlı kaldığımız ilkelerimizle de daima müşterilerimizin çıkarlarını koruyoruz ve memnuniyetlerini garanti ediyoruz.

İtalyanca Yeminli Tercüme Bürosu olarak yıllardır sektörün nabzını tutan firmamız, çevirisi yapılması istenen her türlü belgeyi sadece o alanda uzman ve alanın terminolojisine hâkim olan İtalyanca tercüman ekibine emanet ediyor ve istenilmesi halinde bu belgeleri yeminli tercümanlarınca tasdik ettirip sizlere teslim ediyor.

Çevirisini yaptığımız evraklara birkaç örnek verecek olursak; İtalyanca nüfus cüzdanı tercümesi, İtalyanca vize başvuru belgesi tercümesi, İtalyanca sağlık raporu tercümesi, İtalyanca akademik çeviri, İtalyanca hukuki tercüme, İtalyanca medikal çeviri, vb. türde ihtiyaç duyulan tüm belgelerin tercümesini yapıyoruz.

İtalyanca tercüme fiyatlarını öğrenmek için web sayfamızın iletişim bölümünde yer alan fiyat teklif formunu doldurabilir ya da canlı destek hattımızı kullanarak müşteri temsilcilerimizle anında birebir iletişim kurabilirsiniz.

bottom of page