top of page

Katalanca Yeminli Tercüme

Bu çalışmalar doğrultusunda oluşacak yeni devletin nasıl bir politikaya sahip olacağı, eğitim, vergi sistemi, maliye, enerji, savunma gibi alanlarda ne tür çalışmalar yapılacağı kurulan komite üyeleri tarafından görüşülüp, değerlendiriliyor. 2014 yılında referanduma giderek İspanya’dan ayrılmak ve bağımsız bir devlet olmak isteyen Katalan yönetimi, en önem verdikleri konulardan birinin de Katalancanın okullarda eğitim dili olarak verilmesi olduğunu belirtiyor.

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun, tüm dünya dillerinden Katalancaya ve Katalancadan bütün dünya dillerine verdiği tercüme, danışmanlık, rehberlik, tasarım, deşifre ve daha birçok hizmet alanıyla siz değerli müşterilerinin her zaman yanında ve hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyor.

Katalanca yazılı tercüme ve Katalanca sözlü tercüme alanlarında uzman olan yeminli tercümanlarla çalışan firmamız, cazip fiyat, zamanında teslimat, gizlilik ve güvenilirlik gibi ilkeleri sayesinde rakiplerinin hep bir adım ötesinde ilerleyen az sayıda Katalanca tercüme bürosundan biridir.

Hizmetini verdiğimiz Katalanca tercüme türlerine örnek verecek olursak;

 

Katalanca Akademik Tercüme ( Tez tercümesi, makale tercümesi, vb.)

 

Katalanca Hukuki Tercüme (mahkeme karar tercümesi, dava dilekçe tercümesi, vb.)

 

Katalanca Tıbbi-Medikal Tercüme (reçete tercümesi, sağlık raporu tercümesi, vb.)

 

Katalanca Kitap Tercüme (yazılı yayın, kitap, dergi, gazete, katalog tercümesi, vb.)

 

Katalanca Web Sitesi tercüme

Katalanca Tele Tercüme…

 

Katalanca tercüme fiyatları, hizmetlerimize ait detaylı bilgi ve çalışma prensiplerimizle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için web sitemizin ilgili sayfalarını inceleyebilir, telefonla bizlere ulaşabilir veya canlı destek hattını tıklayarak müşteri temsilcilerimizle anında birebir iletişim kurabilirsiniz.

bottom of page