top of page

Norveççe Yeminli Tercüme

Norveç dünyanın ilk gemi tünelini yapmak için hazırlıklara başladı!

Batı sahilinde yer alan Stad Yarımadası, Norveç’in ekonomisine en çok katkı sağlayan ve deniz taşımacılığının çok yoğun olduğu bir bölge. Bununla birlikte dalgalı ve tehlikeli bir deniz olması sebebiyle sıklıkla deniz kazalarının yaşandığı yarımadada yapılması planlanan bu tünelin çok daha güvenli seyirler anlamına geldiği de bilirkişiler tarafından önemle belirtiliyor.

Parlamentodan alınacak onayla hemen harekete geçmek isteyen Norveç hükümeti, çalışmalarını sürdürüyor.

Tele World Dil Hizmetleri, yüksek tempolu ve kaliteli tüm dünya dillerindeki tercüme hizmetlerini sürdürmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

 

Norveççe yazılı tercüme ve Norveççe sözlü tercüme gereksiniminiz olduğunda Tele World Dil Hizmetleri'ne daima güvenebilirsiniz. Tüm dünya dillerinden Norveççeye ve diğer yönde profesyonel çeviri hizmetleri veren şirketimiz Norveççe yazılı tercüme türü için yeminli tercüman onayı da sağlayabilmektedir.

Norveççe Hukuki, tıbbi, ticari, teknik, akademik ve edebi tercüme türlerinde çeviri yapan yeminli Norveççe tercümanlarımızın her biri uzman oldukları türde hizmet vermektedirler.

Müşterilerinin acil Norveççe tercüme taleplerine de hızla cevap verebilen Tele World Dil Hizmetleri Norveççe tercüme bürosu, internet sitesindeki online müşteri destek hattı sayesinde müşterilerinin tüm sorularına hızla yanıt verebilmektedir.

Fuar vb. zamanlarda Norveççe sözlü tercüme hizmetimizi talep eden müşterilerimiz fuar sonrasındaki müşteri ilişkilerini korumak için ziyaretler yapan değerli müşterilerimize refakat hizmeti de sunmaktadır. Tele World Dil Hizmetleri'nin refakat hizmeti Norveççe sözlü tercüme ile birlikte paket olarak alınabilir.


Norveççe yazılı tercümesini yaptığımız; diploma, faaliyet belgesi, vize, pasaport, vergi levhası, kitap, dergi, sabıka kaydı, öğrenci belgesi, oturum izni vb. belgeler için Norveççe yeminli tercüme bürosu olan şirketimiz Tele World Dil Hizmetleri bünyesindeki Norveççe tercümanları onay verebilmektedirler.

Norveççe Tercüme ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bize ulaşabilir ve hızlı, detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz. Norveççe Çeviri Fiyat teklifi almak için ise internet sitemizdeki fiyat talep formunu kullanabilirsiniz.

bottom of page