top of page

Portekizce Yeminli Tercüme

Firmamızın tercüme hizmeti verdiği dillerden birisi de Portekiz’in resmi dili olan Portekizcedir.

Uzun süredir içine girdiği mali krizden kurtulamayan Portekiz halkı, hükümetin aldığı son kemer sıkma tedbirlerinin de işe yaramayacağını düşünüyor. Ekonomiyi canlandırmak adına alınan bu önlemlerin geri dönüşümde kendilerini olumsuz yönde etkileyeceğine inanıyorlar. Ülkenin Başbakanı Pedro Passos Coelho geçtiğimiz günlerde açıkladığı kemer sıkma programında, 30 bin memurun işten çıkartılarak ve emeklilik yaşının yükseltilerek yaklaşık 5 milyar Euro tasarruf edebileceklerini ve bu sayede ülke ekonomisine katkı sağlayabileceklerini dile getirmiştir.

 

Bu açıklamalar üzerine yoğun protesto gösterisinde bulunan halk gidişattan memnun olmadıklarını sık sık her platformda dile getirmeye devam edeceklerini söylüyor. Ülkenin Troyka’dan aldığı 78 milyar Euro kurtarma yardımına rağmen bu sene de ekonomik krizden çıkamayacağı öngörülüyor.

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun Portekizce yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerinde de küresel bazda destek vermektedir. Her hangi bir dünya dilinden Portekizce tercümesi yapmaktadır. Tele World Dil Hizmetleri  bu kadar geniş çapta tercüme hizmeti verirken kaliteden hiç bir zaman ödün vermemektedir. Bir tercümenin kalitesi, çevirmenin hedef ve kaynak dile hâkimiyeti oranında değişmektedir.

Portekizce Tercüme bürosu olarak tüm dünya dillerinde 2 yönlü çeviri hizmeti veren Tele World Dil Hizmetleri kadrosundaki Portekizce yeminli tercümanların her biri uzman oldukları türde (akademik tercüme, tıbbi tercüme, teknik tercüme, ticari tercüme, hukuki tercüme, edebi tercüme) çeviriler yapmaktadır. Başarıda bu sayede gelmektedir diyebiliriz.

Portekizce sözlü tercüme hizmetlerimiz yanında dilerseniz yeminli tercümesini yaptırabileceğiniz "diploma, iş sözleşmesi, öğrenci belgesi, pasaport, oturma izni, sağlık raporu, sabıka kaydı, faaliyet belgesi vb yazılı belgelerin yeminli tercümesini de yapabilmekteyiz.

Portekizce tercüme ve Portekizce tercüme büromuz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza web sitemiz üzerindeki canlı destek hattı üzerinden hızla cevap alabilirsiniz.

Portekizce tercüme fiyat teklifi için internet sitemizdeki fiyat teklif formu ile bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page