• Tele World Dil Hizmetleri

Tele World Dil Hizmetleri Türkiye Şubesi 3 Yaşında

En son güncellendiği tarih: 1 Ağu 2019


2001 yılında başladığımız bu serüvenimizde bugüne kadar başarı ile gelebileceğimizi hiç düşünemiyordum. Ayağı kırık bir masa üzerinde küçük bir bilgisayarımla tercüme işlerine başladım. Gün geçtikçe o masa benim ofisim oldu. Yanımdan hiç ayrılmayan biricik ailem işim aksamasın diye beni yerimden bile kaldırmazlardı, tüm ihtiyaçlarım yanı başıma gelirdi. Bu huzur ve mutluluk içerisinde işlerimi yapardım. İhtiyaç ve talepler çoğaldıkça, yer ve mekan ihtiyacı başladı, ardından evimizin küçük bir odasında başladık tercüme ofisi serüvenine, sonra Barselona merkez, ardından Berlin ve Türkiye şubeleri ile devam ettik bu yolculuğumuza. Şu an bünyemizde bir çok milletten birbirinden başarılı arkadaşlarla çalışıyoruz. Hepsine huzurunuzda sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Hep beraber özveri, gayretli çalışmalari sayesinde bugünlere geldik. Bu ekiple daha bir çok yeni projelere imza atacağız.

Türkiye şubemizin resmi şube işlemlerini nihayet bitirdik. Artık Tele World Dil Hizmetleri, Barselona merkezli Özkazanç&Blanco Group S.L grubunun bir alt kolu durumunda. Bu özverili çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Geçen yıl itibari ile Tele World Dil Hizmetleri İspanya kolumuz Türkiye Yeminli Çevirmenlik Federasyonu olan TURÇEF'in İspanya temsilcisidir. Türkiye içi ve Dış Ülkelerde bir çok temsilcilikleri bulunan TURÇEF, Türkiye Yeminli Tercüme Büroları ve Tercümanların daha iyi şartlarda hizmet verebilmeleri için büyük çabalar sarfetmektedir. Bu anlamda Türkiye içi ve dışı bir çok kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar içerisindedir.

Biz de TURÇEF'in temsilcisi olarak bu görevi hem yurt içerisinde hem de yurt dışında üstlenmeyi bir borç bilmekteyiz. Sizlerle aynı çatı altında olmaktan mutluluk duymaktayız.

#TURÇEF #YeminliTercümanlık #YeminliTercümeBürosu #YeminliTercüman #İspanya #Türkiye

3 görüntüleme

© 2016 Tele World Dil Hizmetleri İskenderun / Türkiye

Tele World Dil Hizmetleri bir Özkazanç & Blanco Group S.L kuruluşudur.

tr@teleworldservices.com |   Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. (Ortodoks Kilisesi Karşısı) Onur İş Hanı K:1 D:4, 31200 İskenderun / Türkiye

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black