top of page

Rusça Yeminli Tercüme

Tercüme hizmeti verdiğimiz diller ve konuşuldukları ülkeler hakkında da web sitemiz üzerinden genel-kültürel haberleri takip edebilirsiniz. Rusça dilinde her türlü tercüme hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetini garanti ederken uygun fiyat politikasıyla da rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

Ukrayna Parlamento Başkanı Rıbak, Rusça dilinin ülkelerinde konuşulan ikinci resmi dil olması konusunu referanduma götürebileceklerini söyledi. Rıbak, resmi dilin Ukraynaca olduğu ancak ülke nüfusunun yarısının konuştuğu Rusça'nın da resmi dil olması gerektiğini belirtirken; konunun uzmanlar, bilim adamları ve sivil toplum kuruluşları tarafından tartışmaya açılması gerektiğini ifade etti. Şayet kamuoyunda uzlaşma sağlanamazsa, bu konuyu referanduma götürmemiz gerekebilir, halkımız Rusçanın devlet dili olup olmaması yönündeki görüşünü ortaya koysun diye ekledi.

Uzmanlık gerektiren ve kalitesi müşterisi için çok önem arz eden bir iş türü olan tercüme hizmetlerinde bu durumun farkında olan bir Tercüme Bürosu ile çalışmak, tercüme yaptıracak şirketler ve şahıslar için büyük bir şanstır.  Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun, tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti veren ve önce kalite ve müşteri memnuniyeti diyen bir uluslararası Rusça tercüme bürosudur.

Geniş çaptaki Rusça tercümanları ve uzun yıllardır edindiği tecrübe ile hızla ve emin adımlarla büyüyen şirketimiz Rusça yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri vermektedir.

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu, Rusça yeminli tercüme gereksinimi duyan müşterilerinin taleplerine de cevap verebilen bir Rusça Yeminli Tercüme Bürosudur. Rusça Yeminli Tercümanları yanı sıra simültane ve ardıl sözlü tercüme hizmetleri vermek üzere ekibinde Rusça sözlü tercümanlar da barındırmaktadır.

Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosunun, müşterilerinin memnuniyetini sağlayan en önemli özelliği, her tercüme türüne özel olarak o konunun uzmanı Rusça Tercümanları görevlendiriyor olmasıdır. Bunu sağlayabilmek için ise Rusça Tercüman kadrosunu geniş tutmaktadır.

Müşterileri ile daima iletişimde kalabilmek için iletişim kanallarının çeşitliliği ve etkinliğine de özen gösteren Tele World Dil Hizmetleri Yeminli Tercüme Bürosu İskenderun, bu maksatla telefon ve e-mail ’in yanı sıra internet sitesindeki Online müşteri destek hattı ve Fiyat Teklif Talep Formu ile siz değerli müşterilerinden gelen talepleri hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Rusça Tercüme ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Rusça tercüme fiyat teklifi talepleriniz için Fiyat Teklifi Talep Formunu doldurabilirsiniz.

bottom of page