top of page

Seslendirme

Güzel bir söz, yılanı bile deliğinden çıkarır.

Tele World Linguistic Services markası ile 2000'li yıllarda bir kaç dilde yeminli tercüme hizmeti ile başlayan ve yıllar geçtikçe hizmetleri arasına sözlü tercüme, alt yazı ve lokalizasyon hizmetleri ekleyerek siz değerli müşterilerimizin dil ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gün geçtikçe hizmetlerimiz arasına bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

Tüm dünya dillerinde bir çok dil kombinasyonunda çeviri hizmeti veren şirketimiz seslendirme departmanı kurarak, tüm görsel yayınlarınızı tüm dünya dillerinde seslendirme işlemini sunmaktadır. Günümüz medyasında ürün tanıtımı veya kurumsal şirket tanıtımlarında görsel videolar çok büyük bir önem taşımaktadır. Sahip olduğunuz bir şirketi tanıtmada, ülke dışına açılmak istediğinizde ürünlerizle ilgili görsellerinizde seslendirme, tonlama çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bunun yanısıra seslendirme yapan kişinin ses seviyesi, tonlama ve dili çok iyi şekilde kullanabilmesi de seslendirme alanında çok önemlidir.

Günümüzde seslendirme alanında bir çok eğitim veren kurumlar mevcuttur. Bu durum da bu konunun ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir.

Bünyemizde ana dilde Almanca, İspanyolca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça, Japonca, Çince, Portekizce, Farsça, Norveççe, Danca, İsveççe, Estonca, Letonca, Hollandaca, Baskça, İtalyanca, Gürcüce, Soranice, Fince, Ukraynaca, Litvanca, Ermenice, İbranice, Arnavutça, Romence, Bulgarca, Yunanca ve daha bir çok dilde yeminli tercümenin yanı sıra, sözlü tercüme, alt yazı ve seslendirme alanlarında ana dilde uzmanlarımız hizmet vermektedir.

bottom of page