top of page

Tele World Dil Hizmetleri/İspanyolca tercümede lider konumda!!


Hint-Avrupa dil ailesine mensup olan ve dünyada en çok konuşulan diller sıralamasında üçüncü sıraya sahip olan İspanyolca, dünya üzerinde 500 milyona yakın insan tarafından konuşuluyor ve yine dünya üzerinde en çok ülkede resmi dil olarak kabul görüyor. İspanyolca, İngilizceden sonra okullarda 2.veya 3. dil olarak öğretiliyor ve özellikle de ABD’nin güney ve orta Amerika kısımlarının tamamında konuşuluyor.

Tele World Linguistic Services, tercüme sektöründeki bilinirliği ve her geçen gün yükselen başarı grafiğiyle siz sevgili müşterilerine hizmet ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Dünya dillerinde sınır tanımayan geniş tercüman kadromuz, dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan İspanyolca dilinde de profesyonel çeviri hizmetleri sunuyor. İspanyolca yazılı ve sözlü tercüme türlerinde her biri alanında uzmanlaşmış olan eğitimli İspanyolca tercümanlarımız, dilerseniz yazılı evraklarınızı tasdik ederek Yeminli İspanyolca tercüme hizmetini de verebiliyorlar.

İspanyolca sözlü tercüme türleri kapsamında hizmetini verdiğimiz simultane tercüme yani konuşmacının hitabını yaparken aynı anda çevirmenin de karşı tarafa tüm konuşmayı çevirmesi hizmetini de en profesyonel şekilde ve teknik alt yapıyla verebilen firmamız; konferans çevirisi, video-konferans çevirisi, konsekutif(ardıl)tercüme ve refakat çevirisi gibi sözlü tercüme türlerinde de uzman ve geniş bir kadroya sahiptir.

Tüm bu hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi web sayfamızın ilgili bölümlerinden alabilir, yine iletişim sayfamızdaki telefonlardan da bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz İspanyolca tercüme fiyatları hakkında sizlere bilgi vereceklerdir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

#ispanyolcatercüme #ispanyolcatercüman #ispanyolcayeminlitercüman #ispanyolcatercümaniskenderunantakyaantalya

Entradas destacadas
Entradas recientes