top of page

Tele World Dil Hizmetleri Azerice Tercüme


Kafkasya’da yer alan en büyük ülke olan Azerbaycan çok eski bir tarihe ve zengin kültürel miraslara sahiptir. Sanat ve eğitime büyük önem verilen bu ülkede, tiyatro, opera ve halk oyunları büyük ilgi görür. Eğitim konusunda da çok ileri bir düzeyde olan Azerbaycan’da okuma yazma oranı %99,5’dir. Özel ve Devlet üniversitesi sayısı birçok gelişmiş ülkeye göre daha fazla olan Azerbaycan ülkesi, doğu bloğu ülkeler içinde en kaliteli ve donanımlı eğitimi veren ülkelerin başındadır. Azerbaycanlıların resmi dili Azerice’dir ve bu dil dünya genelinde 65 milyon Azeri tarafından kullanılmaktadır.

Dünyanın 11 ikliminden 9’unun yaşandığı eşsiz doğal iklim şartları, tabii manzaraları, kültür abideleri, sarayları ve her biri merak uyandıran büyüleyici el işleri Azerbaycan’a olan turistik ilgiyi de beraberinde getiriyor. Son yıllarda giderek artan sağlık turizmi sayesinde ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayan turistik ziyaretler beraberinde getirdiği Azerice tercüman, Azerice yazılı tercüme ve Azerice Tercüme Bürosu arayışlarını da büyük ölçü de artırmıştır. Artan bu taleplere uzman kadrosu ile anında cevap verebilen Tele World Dil Hizmetleri, bünyesinde bulundurduğu Azerice yeminli tercümanlarıyla da oluşabilecek tüm Azerice yeminli tercüme ihtiyaçlarına da cevap verebilen ender Azerice tercüme bürolarından biridir.

Azerice Tercüme hizmetlerimiz sadece yukarıdakilerle sınırlı değil elbet. Özellikle turistik gezilerde çok ihtiyaç duyulan Azerice Sözlü Tercüme alanında da birbirinden donanımlı çevirmen ekibimiz sayesinde, ülkeyi gezerken asla yabancılık çekmeyeceksiniz.

Tele World Dil Hizmetleri’nin Azerice tercüme kapsamında verdiği bazı hizmet türleri şöyledir;

  • Azerice Danışmanlık Hizmetleri

  • Azerice Web Tasarım Hizmeti

  • Azerice Rehberlik Hizmetleri

  • Azerice Katalog ve Broşür Tasarımları

  • Azerice Deşifre İşlemleri, vb.

Belirttiğimiz tüm bu Azerice Tercüme hizmetlerimizden biriyle ilgileniyorsanız ve güvenilir bir Azerice Tercüme Bürosu arıyorsanız internet sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve Azerice çeviri hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.


Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page