top of page

Bagri Language Translation Services - Bagri Dili Tercüme Hizmetleri


Bagri dili, Haryanvi, Rajasthani ve Pencapça dilleri arasında lehçe dil köprüsü görevi görmektedir ve ismini Kuzeybatı Hindistanda’ki Bagar bölgesinden alır. Konuşurları çoğunlukla Hindistan ve Pakistan ile Pencap illerinin Bahawalpur ve Bahawalnagar bölgelerinde bulunurlar.


Bagri dili, cümle sıra yapısı ile Haryanvi' ye benzeyen tipik bir Hint-Aryan dilidir.

Bagri'nin en çarpıcı fonolojik özelliği, yüksek, orta ve alçak olmak üzere Punjabi'ye benzeyen üç sözcük tonunun varlığıdır.


Dil, Haryanvi ile çok yüksek (% 65) bir sözcük benzerliğine sahiptir. 2011 Sayımına göre, 234.227 Bagri Rajasthani konuşuru ve 1.656.588 Punjabi Bagri konuşuru vardır.


Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz. Daha fazla bilgi için;

0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com


#bagri #bagritercüme #bagrilanguage #bagrilanguagetranslation #hindilanguages #translationagency #translate #translation #sworntranslation #sworntranslationagency #altyazi #seslendirme #lokalizasyon #subtitle #dubbing

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page