top of page

Bretonca Yeminli Tercüme Tercüman Hizmetleri

Tele World Dil Hizmetleri, Tele World Linguistic Services markası ile tüm dünyada her dil çiftinde yeminli tercüme hizmeti ile her yere ücretsiz kargo hizmeti ile tercüme hizmetleri sunmaktadır. Her yıl bir çok ülkede konuşulan yöresel dilleri de kendi bünyesine katmaktadır. Günümüzde bir çok ülkede yaşayan bir çok topluluk kendi dillerini yaşatmak için konuştukları dilleri çocuklarına ve çocuklarına da kendi çocuklarına öğreterek dillerinin nesilden nesile geçmesini sağlamaktadırlar. Artık bir çok ülkede sadece tek bir dil konuşulmamaktadır. Bizler dil tedarikçiniz olarak sizlere tüm dünya dillerinde ve yöresel dillerde tercüme ve dil hizmetleri sunmaktayız.

Bugün ise size Bretonca dil hizmetleri hakkında bilgi vermek istedik.

Hint-Avrupa dil ailesinin Kelt koluna ait dil. Fransa'nin Breton (Bretonca: Brezhoneg) bölgesi'nin resmî dili. Fransa'daki Britanya ve tarihî bakımdan Britanya'nın bir parçası olan Loire-Atlantik bölgesinin bazı sakinleri tarafından konuşulmaktadır.

Tele World Dil Hizmetleri olarak Bretoncadan diğer tüm dillere yeminli tercüme, sözlü tercüme, alt yazı tercümesi, seslendirme hizmetleri vermekteyiz. Hatay İskenderun şubemiz vasıtası ile, başta İskenderun olmaz üzere, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antakya, Antalya, Antep, Sivas, Urfa, Bursa, ve daha tüm il ve ilçelerimize ücretsiz kargo hizmetimiz ile tercüme hizmeti sunmaktayız.Entradas destacadas
Entradas recientes