top of page

Endonezce diğer adıyla Endonezyaca Dilinde Yeminli Tercüme ve Tercümanlık Hizmetleri...


Endonezya'da yaşayan insanların çoğunun anadili yerel şivelerdir, ancak herkes Endonezceyi de ikinci dil olarak bilir. Ülkedeki resmi yazışmalar, eğitim dili ve basın dili Endonezcedir.

Endonezya dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesidir. Nüfusunun çokluğundan dolayı Endonezce dünyanın en çok konuşulan dillerinden biridir. Endonezyalıların çoğu Endonezceyi anadil olarak kullanmanın yanı sıra yerel diller de kullanabilmektedirler (örneğin Cava ve Sunda dilleri gibi). Ülke genelinde eğitim, iletişim ve medyanın dili büyük çoğunlukla Endonezce'dir. 1975'ten 1999'a kadar Endonezya'ya bağlı olan Doğu Timor'da da Endonezce, İngilizce ile birlikte çalışma dili olarak kabul edilmiştir.

Endonezce diğer adıyla Endonezyaca alfabesi bakımından diğer birçok dilden oldukça farklıdır. Bir çok Afrika ülkesinde Endonezyaca dili konuşulmakta ve yazılmaktadır. Son yıllarda Türkiye'ye gelip yerleşen veya eğitimlerini Türkiye'de gerçekleştirmek isteyen bir çok Endonezya vatandaşına Tele World Dil Hizmetleri olarak yeminli tercüme hizmeti sunduk. Yaklaşık 1000 in üzerinde farklı Endonezce projeler gerçekleştirdik. Bu projeler sadece Endonezce Türkçe dil çiftinde değil, Endonezce İngilizce, Endonezce İspanyolca, Endonezce Almanca ve daha bir çok dil çiftinde yeminli ve sözlü tercüme hizmeti gerçekleştirdik.

Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Daha fazla ayrıntılı bilgi için size en yakın şubemizle irtibata geçebilirsiniz. İster www.teleworldservices.com ister www.twdilhizmetleri.com sayfamız aracılığı ile daha fazla bilgiye ulaşabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page