Lehçe Yeminli Çeviri Hizmetleri

Lehçe, Polonya’nın resmi dilidir ve 39 milyonu Polonya’da olmak üzere toplamda 50 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir. Hint – Avrupa dil ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dil olan Lehçe dili alfabesinde 32 harf mevcuttur. Almanya ile sınır komşusu olmasından dolayı bu ülkede de Lehçe dili kullanılmakta ancak Sovyet baskıları neticesinde yaşlı nüfusun büyük çoğunluğu Rusça dilini tercih etmektedir. Lehçe dili, Slovakça ve Çekçe dilleri ile oldukça benzerdir. Standart harflerin yanı sıra Lehçe alfabesinde 9 harf bulunur. Bu harfler çift yazıldığında da yeni sesler ortaya çıkar. Kendine has bir grameri vardır ve oldukça komplike bir dildir. Kelimenin hem başından hem de sonundan ekler almaktadır. İsimler ve sıfatlar başta olmak üzere, fiillerde de eril ve dişil kavramları söz konusudur. Ayrıca, Lehçe dilinde, gayrı resmi ve resmi hitap şekilleri bulunur.

Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz.

Daha fazla bilgi için;

0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com
Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2016 Tele World Dil Hizmetleri İskenderun / Türkiye

Tele World Dil Hizmetleri bir Özkazanç & Blanco Group S.L kuruluşudur.

tr@teleworldservices.com |   Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. (Ortodoks Kilisesi Karşısı) Onur İş Hanı K:1 D:4, 31200 İskenderun / Türkiye

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black