top of page

Pasaport Nedir? Pasaport Çevirisi

Vatandaşı olduğunuz ülke dışında farklı bir ülkeye seyahat etmek için kullanacağınız özel, uluslararası şekilde kabul edilen bir tür kimlik belgesi olarak tanımı yapılan pasaport, seyahat, sağlık ya da turistik amaçlı gezilerinizde ihtiyacınız olan belgedir. Yabancı dilde hazırlanan bu belgede seyahat edecek kişiye ait çok sayıda bilgi yer almaktadır. Bazı pasaportlar İngilizce dilinde hazırlanırken bazı pasaportlarda ise bu tür bir koşul gözlemlenmiyor.


PASAPORT ÇEVİRİSİ

Yurt dışına yapılan turistik, eğitim ya da iş amaçlı seyahatlerde; yabancılara yapılan gayrimenkul satışları sırasında; yabancıların vatandaşlık, vekalet, nikah gibi işlemleri ve yabancı kurumlara farklı amaçlarla yapılan resmi başvurular için pasaport tercümesi talep edilebilir. Kişinin başvuru amacı ve başvuruda bulunduğu kuruma göre farklı mercilerden noter onaylı ya da apostil onaylı pasaport tercüme talebi gelebilir.

Bu noktada önemli olan söz konusu çeviri ihtiyacını profesyonel yeminli çevirmenler aracılığıyla karşılamaktır.

Gerektiği takdirde hızlı çeviri hizmeti sunabilecek, pasaport tercümesi alanında uzman kadrosu ile yeminli çeviri hizmeti sağlayacak olan Tele World Dil Hizmetleri bürosu, pasaport tercümeleri işlemlerinizi en kaliteli biçimde tamamlayacaktır.


PASAPORT ÇEŞİTLERİ

  • Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport)

  • Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport)

  • Hizmet Pasaportu (Gri Pasaport)

  • Diplomat Pasaportu(Siyah Pasaport)

  • Geçici Pasaport (Pembe Pasaport)


Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz. Daha fazla bilgi için;

0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com

#passporttranslation #passport#pasaport #pasaporttercüme #noter #noteronayı #notertasdiki #vekalet #vekaletname #vekaletnameçevirisi #letterofattorny #translationagency #translate #translation #sworntranslation #sworntranslationagency #altyazi #seslendirme #lokalizasyon #subtitle #dubbing #çeviri #tercüme #yeminliçeviri #yeminlitercüme #tercümebürosu #yeminlitercümebürosu

Entradas destacadas