top of page

Sotho Language Translations /Sotho Dili Tercüme Hizmetleri-Afrika Yeminli Tercüme Bürosu

Sotho dili ya da daha belirgin olarak Güney Sotho dili, Bantu dil ailesine ait olan bir dildir. Güney Afrika Cumhuriyeti'nin resmi dillerinden bir tanesi ve Lesotho'nun ulusal dilidir, ayrıca en çok bu ülkelerde, en az 5 milyon kişi tarafından konuşulur.

Kuzey Sotho dili, Bantu dil ailesinin Sotho dalına ait olan bir dildir. Pedi veya Sepedi diye de anılır. En çok Tswana ve Sotho dilleri ile karşılıklı anlaşılabilir. Güney Afrika Cumhuriyeti'nin resmi dillerindendir ve 2001 nüfus sayımına göre 4.208.980 kişi tarafından, en çok Gauteng, Limpopo ve Mpumalanga vilayetlerinde konuşulur.


Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz.

Daha fazla bilgi için; 0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com

#sotho #sothodilitercüme #sothotranslation #sothosworntranslation #africa #africalanguages #afrika #afrikadilleri #translate #translationagency #translationservices #translation #sworntranslationagency #sworntranslation #subtitle #dubbing #localization #lokalizasyon #altyazi #seslendirme

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page