Svan Language Translation Services / Svan Dili Çeviri Hizmetleri/ Gürcistan Tercüme Bürosu

Svanca, Gürcistan’ın kuzeybatı bölümünde yaşayan Svanların konuştuğu dildir. Güney Kafkas dillerinden biridir ve aynı zamanda dil ailesinde kendi başına bağımsız bir kol teşkil eder.

Svanca, etnik Güney Kafkasyalı olup, Svaneti’de yaşayan yaklaşık 30.000 Svan’ın dilidir. Enguri, Tshenistskali ve Kodori nehirleri boyunca Gürcistan’ın Mestia ve Lentehi ilçelerinde konuşulur. Svanların küçük bir bölümü, Abhazya Cumhuriyeti’nin Kuzeydoğu ucunda yaşamaktadır.

Svanca, Svanlar arasında aile dili ve toplumsal iletişim dili olarak kullanılır. Yazılı dil olmadığı gibi, resmi bir statüsü de yoktur. Svanlar, eğitim ve yazı dili olarak Gürcüceyi kullanır. Svanca giderek unutulmakta ve genç kuşaklar tarafından daha az konuşulmaktadır.

Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz.

Daha fazla bilgi için;

0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com


#svanca #englishtranslation #svancatercüme #svan #svanlanguage #translationagency #translate #translation #sworntranslation #sworntranslationagency #altyazi #seslendirme #lokalizasyon #subtitle #dubbing

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2016 Tele World Dil Hizmetleri İskenderun / Türkiye

Tele World Dil Hizmetleri bir Özkazanç & Blanco Group S.L kuruluşudur.

tr@teleworldservices.com |   Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. (Ortodoks Kilisesi Karşısı) Onur İş Hanı K:1 D:4, 31200 İskenderun / Türkiye

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black