top of page

Swahili Translations / Svahilice Tercüme Hizmetleri - Afrika Yeminli Tercüme Bürosu

Nijer – Kongo dil ailesine mensup; Svahili veya asıl adıyla Kiswahili, Doğu Afrika'da kullanılan bir dildir. Tanzanya, Kenya, Uganda ve Afrika Birliği'nde resmi dil olan Svahili, günümüzde yaklaşık 80 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Svahili, Arapça'da "sevahildekiler" anlamına gelmektedir. Bu bağlamda Svahili ismi Doğu Afrika'nın sahilinde konuşulan dili ifade etmektedir.

Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz.

Daha fazla bilgi için; 0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com

#swahili #svahilice #svahilicetercüme #swahilitranslation #africa #arfricalanguages #afrika #afrikadilleri #translate #translationagency #translationservices #translation #sworntranslationagency #sworntranslation #subtitle #dubbing #localization #lokalizasyon #altyazi #seslendirme

Entradas destacadas
Entradas recientes