top of page

Tajiki Language Translation Services / Tacikçe Dili Çeviri Hizmetleri/ Tacikistan Tercüme Bürosu

Tacikçe, çoğunluğu Tacikistan’da yaşayan Taciklerin konuştuğu Hint – Avrupa dilidir. Farsçanın bir lehçesidir. Yaklaşık olarak 5 milyon konuşura sahip, Tacikçe, Tacikistan dışında, Afganistan, Türkmenistan, İran gibi ülkelerde yaşayan Taciklerin de dilidir. Şu an Tacikçe; Kiril alfabesi ile yazılmaktadır. Fakat tarihi boyunca hem Latin hem de Arap alfabesi ile yazıldı. Tacikistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti’nde Latin alfabesinin kullanışı 1928’de başladı, ancak sonra 1930’lu yıllarında bunun yerini Kiril alfabesi almaya başladı.


Tüm dünya resmi ve yöresel dillerinden tüm dünya resmi ve yöresel dillerine, yazılı tercüme, alt yazı, seslendirme, lokalizasyon, yeminli tercüme, noter onay ve apostil hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemleri müşterimizin şubemize kadar gelmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilir ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile kendilerine teslim edebiliriz.


Daha fazla bilgi için;

0326 617 17 97 - 0542 241 76 60

teleworldturkiye@gmail.com


#tacikçe #tajikitranslation #tacikçetercüme #tacikistan #tajikistan #translationagency #translate #translation #sworntranslation #sworntranslationagency #altyazi #seslendirme #lokalizasyon #subtitle #dubbing

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags
Síguenos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page