top of page

Ticari Evrak Tercümelerinizi Tele World Dil Hizmetleri ile Tamamlayın!Profesyonel tercüme türleri içinde çok önemli tercüme alanlarından biri olan ticari evrak tercümesi; gündem takibi ve ticari alan uzmanlığı gerektiren, belgelerin erek dile aktarılması işlemidir. Çoğunlukla; havacılık, gemicilik enerji, kimya, inşaat, sanayi, finans ve otomotiv benzeri sektörleri kapsar. Katalog, broşür, kullanma kılavuzları, ithalat – ihracat sözleşmeleri, sevk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, makbuz, hisse senedi, tahvil, çek, poliçe, repo, hazine bonoları, devlet tahvilleri, finansman bonoları vb. evraklar ticari evraklar içerisinde sınıflandırılabilir.


Evrenin en büyük canlı varlıklarından, durmadan gelişmekte olan; dünyamız, insanları kendisini müteakiben olumlu anlamda gelişmeye zorlamaktadır. Gelişen dünyaya ayak uydurarak globalleşmek günümüzde ekonomik ve prestij anlamında bir hayli önem arz etmektedir. Ciddi bir iş olan, yoğun bilgi içeren ve hata kabul etmeyen ticari evrak çevirileri, alanında özel bir çalışmayı ve bilgi birikimine sahip olmayı gerekli kılmaktadır.


İşte bu noktada, belgeleriniz en iyi ve doğru biçimde tercüme edilmek üzere daima biz Tele World ailesinde güvenilir ellerdedir. Ticari terminoloji konusunda; uzman çevirmenlerimizce yürüttüğümüz çevirileriniz; herhangi bir kaynak dilden hedef dile tercüme işlemi yapılan belge ve dökümanlarınızın, ön görülen tarihten önce ya da tam zamanında teslimatı gerçekleştirilir. Gerektiğinde talebe göre düzenleme, düzeltme ve redaksiyon gibi hizmetleri verdiğimiz uzman tercüme ekibimiz ile dosyalarınız, ilgili branşa göre , çeviri alanında tecrübe kazanmış çevirmenlerimiz tarafından çevrilmektedir.


Gerektiği takdirde hızlı çeviri sunabilecek, herhangi bir çeviri alanında yeminli çeviri hizmeti sağlayacak olan Tele World Dil Hizmetleri bürosu ile ticari evraklarınızın çevirilerini tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyat teklifi alarak her an ulaşabileceğiniz bir çeviri şirketi olan Tele World Dil Hizmetleri, tecrübeli ve uzman çevirmenlerle çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Entradas destacadas
Entradas recientes
Archivo
Buscar por tags